yukarı

Dacia

Sandero Stepway

68.900 - 100.250 TL
Türkiye'nin yapması gereken araba
7
Arabazzi ortalama puanı
Sürüş
6.5
Konfor
7.5
Kalite
5.5
Kullanışlılık
7.5
Cazibe
8
0
Kullananlar
ortalama
puanı

Dacia Sandero, içeriden bakınca Logan’ın tıpkısı, dışardan modern bir şehir arabası. Bu fiyatlara buna neden itiraz edelim ki! Kendi fiyat aralığındaki hemen tüm modellerden daha geniş Sandero.

 

Baz donanım olan “Ambiance" sonrası, kendini biraz daha yüksekte hissetmek isteyenler için Sandero Stepway devreye giriyor, iyi de ediyor. 

 

Dacia Sandero’nun albenisini artırmaya yönelik bu zeki girişim, tıpkı Duster gibi doğru bir hamle oldu ve geçen yıllara rağmen Sandero Stepway kendi dünyasında hâlâ bir cazibe merkezi.

Dacia Sandero Stepway

Dış Tasarımı

Tüm Fotoğraflar

Ucuz diye Sandero’nun cazibeden uzak göründüğü söylenemez. Genel anlamda sanki VW Polo örnek alınarak paketlenmiş, modern ve güven verici bir tasarımı var Dacia Sandero’nun.

 

2017 makyajıyla birlikte artık daha modern far grupları, LED gündüz farları, Duster’ı hatırlatan hücresel formda yeni bir ön ızgara ve yeni tamponlara sahip Sandero. 

 

Sandero Stepway ise 4 cm yükseklik farkıyla, görüntüde de olsa daha maceracı bir kişilik sergiliyor. Plastik korumalı çamurluklar, alt korumalı süsü verilmiş tamponlar ve tavan çıtaları görsel anlamda Sandero’yu küçük bir SUV’ye çevirmiş durumda.

 

İtiraf edin, siz de onu seviyosunuz!..

İç Mekân
"Plastik korumalı çamurluklar, alt korumalı süsü verilmiş tamponlar ve tavan çıtalarıyla Sandero Stepway uygun fiyata SUV görüntüsü arayan gönülleri ferahlatıyor"
Ümit Şen

Dacia Sandero Rakipleri

Symbol

Renault

Symbol

102.850 - 128.350 TL

İnceleme Fiyat Listesi
C3

Citroen

C3

70.400 - 101.150 TL

İnceleme Fiyat Listesi
Rio

Kia

Rio

75.400 - 111.900 TL

İnceleme Fiyat Listesi
Duster

Dacia

Duster

92.050 - 127.150 TL

İnceleme Fiyat Listesi